KONST / Litografier / Färglitografi 13115138
nr 1311 5138
Pierre Fix-Masseau
(1905-1994), Frankrike
Färglitografi, "Orient-Express". Signerad, numrerad 175/500, daterad -87. Oramat löst blad. Bladets mått: 40x30 cm
Pierre Fix-Masseau, fransk bildkonstnär född 1905, död 1994.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:40:36
25/2 11:14:45
Pierre Fix-Masseau
Läs mer om Pierre Fix-Masseau
Pierre Fix-Masseau
Läs mer om Pierre Fix-Masseau
nr 1311 5138
Pierre Fix-Masseau
(1905-1994), Frankrike
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 2 mars 2020 |
| 25/2 11:14:45 | 1 | Vinnande bud |
Pierre Fix-Masseau